ДОСТАВКА 0










Комбінований деревообробний верстат 1,5 кВт FDB Maschinen ML210В | Універсальний верстат по дереву
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
FDB Maschinen FDB ML210В - універсальний, комбінований, деревообробний станок предназначен для:
- розпилювання:
- стругання;
- фугування;
- фрезерування;
- заточування ножів;
- довбання дерев'яних деталей (виробник).
Верстат обладнаний досить потужним двигуном 1,5 кВтмає 4 строгі ножі, чавунну раму та безліч універсальних особливостей для Вашої майстерності.
Особливості комбінованого деревообробного верстата FDB Maschinen FDB ML 210В:
- Жорстка чавунна рама посиленої конструкції;
- Потужний електродвигун із передаванням крутного моменту на два клинових ремені забезпечує високу надійність і довговічність конструкції;
- У верстаті передбачена функція "самоматочки" полотен фуганка, дискових пил і фрез;
- Простота та надійність експлуатації.
Технічні характеристики:
| Модель | ML210B |
| Номінальна потужність (220 В, 50 Гц), Вт | 1500 |
| Швидкість обертання шпинделя, об/хв | 3580 |
| Максимальна ширина фугування (строганія), мм | 210 |
| Максимальна глибина стругання, мм | 3 |
| Максимальна товщина заготівки під час стругання в розмір (рейсмус), мм | -- |
| Мінімальна товщина заготівки під час стругання в розмір (рейсмус), мм | -- |
| Максимальна товщина розпилу, мм | 80 |
| Розмір пиляльного диска, мм | 250×1,6×25 |
| Діаметр фугового вала, мм | 70 |
| Кількість ножів фугового вала, шт. | 4 |
| Розмір строгих ножів, мм | уточн. |
| Швидкість подавання 125 м/хв | -- |
| Максимальний діаметр фрези, мм | 60 |
| Максимальна ширина (висота) фрези, мм | 70 |
| Максимальна висота переміщення підіймального столу, мм | 40 |
| Поздовжній хід довбаного пристосування, мм | 120 |
| Поперечний хід довбового пристосування, мм | 100 |
| Максимальне вертикальне переміщення довбового пристосування, мм | 50 |
| Хід додаткового рухомого столу, мм | -- |
| Висота верстата від поверхні встановлення до поверхні фугового столу, мм | 320 |
| Розмір фугового столу (Д×Ш), мм | 1000×210 |
| Розмір стола 125 (Д×Ш), мм | -- |
| Розмір підіймального столу розпилу (Д×Ш), мм | 850×150 |
| Розмір додаткового рухомого столу (Д×Ш), мм | -- |
| Діаметр отвору для приєднання пилозбірника, мм | -- |
| Габаритні розміри верстата (Д×Ш×В), мм | 1000×420×320 |
| Вага нетто, кг | 95 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FDB Maschinen |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна глибина стругання | 3 мм |
| Максимальна ширина стругання | 120 мм |
| Максимальний діаметр диска | 250 мм |
| Споживана потужність | 1.5 кВт |
| Стан | Новий |
| ЧПУ | Ні |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип верстата | Комбінований |
| Тип фуговально-рейсмусового верстата | Односторонній |
| Загальні параметри | |
| Вага | 95 кг |
| Висота | 320 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Додаткові параметри | |
| Стругальні ножі | 4 мм |
| Кількість ножів на валу верстата | 4 шт. |
- Ціна: 27 500 ₴

